Mitsubishi Heavy VRF Klima Sistemleri

Mitsubishi Heavy yeni VRF serisi olan KXZde nominal beygir gücünü 60 HPye kadar yükseltti. Ofisler, oteller ve büyük tesislerde kullanılması için inverter multi-split sistem olarak Türkiyede uygulanmaya başlandı.

Devamı

Daikin VRV - VRV Klima Sistemleri

Hava Soğutmalı ve Su Soğutmalı iki farklı sisteminde toplamda 10 serisi bulunan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Devamı

Fujitsu VRF Klima Sistemleri

8 HPden 48 HPye 2HPlik artışlarla geniş bağlanma yeteneği. Alan tasarruf kombinasyonu ve Enerji verimliliği kombinasyonu seçeneklerinden ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Seçilecek dış ünite ile alan öncelikli veya COP / EER verim öncelikli dizaynlar yapılabilir.

Devamı

Mitsubishi Electric VRF Klima Sistemleri

Farklı model ve kapasitede 50 adede kadar iç ünitesiyle birlikte bir dış ünite, bir BC kontrolörü yada dağıtıcı ve bir dizi bölge ya da sistem kontrolöründen oluşmaktadır.

Devamı

LG VRF Klima Sistemleri

LG gelişmiş klima çözümlerinin son halkası olan değişken soğutucu akış (VRF) teknolojileri üzerine çalışmaktadır.

Devamı

Midea VRF Klima Sistemleri

Her uygulama alanında kullanılabilmesi için oldukça esnek tasarlanmış V4+ VRF ürünü, 8 HPden 64HPye kadar 2 HPlik artışlarla ilerleyen farklı modellerle gereken ihtiyaçları karşılayabilir.

Devamı

Panasonic VRF Klima Sistemleri

Panasonicin ürün geliştirme politikası, özellikle Avrupa pazarı için geliştirilen 2 borulu, ısı pompalı küçük VRF Klima Sistemi Mini ECOi 6Nnin genişletilmesi ile sürmektedir.

Devamı

Samsung VRF Klima Sistemleri

Samsung VRF Klima Sistemi, 3 farklı seri dış ünite barındırmaktadır. DVM-S Serisi yüksek ölçekli, büyük kapasiteli bina ve yapılarda kullanılır. DVM Mini, düşük kapasiteli cihazlardır ve genelde villa, ofis gibi mahallerde tercih edilir. DVM Water ise, Samsung tarafından yeni geliştirilmiş düşük enerji tüketimi ile az yer kaplayan Sulu VRF olarak bilinen sistemdir.

Devamı

Toshiba VRF Klima Sistemleri

Toshiba VRF Klima Sistemleri, 3 farklı dış ünite serisinden oluşmaktadır.

Devamı

Sanyo VRF Klima Sistemleri

Sanyo ECO-i Isı Geri Kazanımlı VRF Klima Serisi aynı anda farklı bölgelerin birinde ısıtma birinde soğutma yapabilme seçeneği sunar.

Devamı

General VRF Klima Sistemleri

General VRF Klima Sistemleri, yüksek kapasiteli bir sistemdir.

Devamı

Fujitherma VRF Klima Sistemleri

4 HP (10 kW)den 64 HP (180 kW)ye kadar artışlar göstererek ilerleyen Mini VRF, Tek Modüllü Yüksek COPli VRF, İkili Kombinasyon, Üçlü Kombinasyon ve Dörtlü Kombinasyonlu farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Devamı

Hitachi VRF Klima Sistemleri

Merkezi iklimlendirmede enerjinin korunması, aşağıdaki iki yöntem ile gerçekleştirilir.

Devamı

Hisense VRF Klima Sistemleri

Devamı

Gree VRF Klima Sistemleri

Devamı

Arçelik Vrs Sistemleri

Arçelik VRS Klima sistemleri değişken debili kapasite kontrolü sayesinde yüksek enerji verimliliği ve uzun borulama mesafeleri ile her türlü iç ve dış mimari ihtiyaçlar için kusursuz çözümler sağlar.

Devamı

Demirdöküm Vrf Sistemleri

Klima bakımı bilgi ve tecrübe ister. Bilhassa merkezi iklimlendirme sistemleri mutlaka uzmanlık ister. Bu nedenle ürünün bakımı mutlaka servisimiz VRF klima servis personeli tarafından yapılmalıdır.

Devamı

Yukarı Git