Midea VRF Klima Sistemleri

Midea V4 Plus K Serisi

Her uygulama alanında kullanılabilmesi için oldukça esnek tasarlanmış V4+ VRF ürünü, 8 HP'den 64HP'ye kadar 2 HP'lik artışlarla ilerleyen farklı modellerle gereken ihtiyaçları karşılayabilir.

Yüksek kapasiteli iç ünite ve dış ünite, uzun kot ve borulama, yüksek dış statik basıncı özelliklerini bir arada bulundurur.

Midea V4+ VRF Klima ürünü esnek tasarımı ve kolay kurulumu ile büyük ve yüksek binalarda geniş uygulama alanı sağlar.

Yönetimsel Enerji Tasarrufu:

Binalarda konfor söz konusu olduğunda, ekipmanın davranışına kısıtlamalar getirilerek veya çalışma ayarları uygun şekilde yapılarak enerji tasarrufu hedefine ulaşılabilir. DC Inverter üç borulu (ısı kazanımlı) ve DC Inverter akıllı seriler ile geniş ürün yelpazesi sunmajtadır. MDV DC Inverter VRF Klima Sistemleri ile yüksek hassasiyette dengeli ortamlar sağlanmaktadır.

İleri teknoloji DC Inverter Sistemi ile yüksek verimlilik, maksimum enerji tasarrufu, yüksek verimlilik, az enerji tüketerek elektrik masraflarınızı en düşükte tutar.

Düşük ses seviyesi

DC Inverter kompresörlü sistemlerde sadece başlangıçta tüm güç istenilen oda sıcaklığı değeri yakalanana kadar kullanılır. Daha sonrasında dış ortam sıcaklığına göre yük miktarı değişir. En optimum seviyede oda sıcaklığı ayarlanmaya devam edebilir. Ancak inverter olmayan sistemlerde kompresör sabit hız prensibi ile çalışacağından büyük dalgalanmalara ve ciddi enerji sarfiyatına sebep olacaktır.

Şartlandırılacak ortamın ihtiyacına ve dizaynına göre en uygun iç üniteyi seçebilirsiniz. Çünkü MDV klimalar dört yöne üflemeli kaset tipi, kanal tip, yer-tavan tipi, duvar tipi, döşeme tipi, konsol tipi gibi 13 değişik iç ünite çeşidi içerisinden seçme imkanı vermektedir.

MDV Midea VRF Klima Sistem ünitelerini kontrol etmek için kablolu uzaktan kumanda, kablosuz uzaktan kumanda, merkezi kumanda ve ağ üzerinden kumanda gibi birçok seçenekten ihtiyaca uygun seçim yapabilirsiniz.

Yukarı Git