Kurumsal

Hakkımızda

VRF Klima Sistemleri projelendirmesinde satış ve makine mühendisleri, iklimlendirme tekniker ve teknisyenleri başrol oynamaktadır. Hizmet verdiğimiz her alanda öncelikle müşterilerimizi bilgilendirir, doğru ürünleri seçmelerini sağlarız.

Hem doğaya dost, hem enerji verimliliğini ön planda tutarak en ekonomik ve verimli çözümler ile hayatınızı kolaylaştırırız.

PROJELENDİRME

VRF Klima Sistemleri projelendirmesinde satış ve makine mühendisleri, iklimlendirme tekniker ve teknisyenleri başrol oynamaktadır. Hizmet verdiğimiz her alanda öncelikle müşterilerimizi bilgilendirir, doğru ürünleri seçmelerini sağlarız. Hem doğaya dost, hem enerji verimliliğini ön planda tutarak en ekonomik ve verimli çözümler ile hayatınızı kolaylaştırırız.


SATIŞ

VRF Klima Sistemleri alanında uzman satış mühendislerimiz ile projeniz için en doğru cihaz ve marka seçimini gerçekleştirip ödeme ve bütçelendirme konusunda hizmet verilmektedir.
SERVİS

Satış sonrası servis ve desteği hususunda çok hassas davranan Asil Mekanik yüksek kalitede hizmet vermektedir. İşletmeye alınmış vrf klima sisteminin düzenli olarak bakıma ihtiyacı olmaktadır. Oldukça teknolojik sistemler olan vrf klimaların periyodik bakımı da teknolojik test cihazları ve eğitimli servis personeli tarafından yapılmalıdır. İç üniteler dahil rutin bakımı yapılan vrf sistemleri ilk günkü performanslarıyla hizmet vermeye devam ederler.

VRF Klima sistemi montaj işlemi uzmanlık isteyen profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Oldukça pahalı olan bu sistemler yılların verdiği bilgi birikimi ve mesleki eğitimlerini tamamlamış uzman teknisyenlerimiz tarafından yürütülmektedir. Profesyonel teknisyenlerimiz garantili ve güvenli bir kurulum yapmak suretiyle sonraki yıllarda meydana gelebilecek sıkıntıların önüne geçmektedir. General vrf klima sistemi montajının zorluk derecesi yapının durumuna göre değişmektedir.