Demirdöküm Vrf Sistemleri

VRF Servislerimiz ile Klimalarınız Güvencemiz Altında

VRF Klima servisleri, sisteminizi korumak için 7/24 kesintisiz olarak hizmete hazır bir şekilde beklemektedirler.

Klima bakımı bilgi ve tecrübe ister. Bilhassa merkezi iklimlendirme sistemleri mutlaka uzmanlık ister. Bu nedenle ürünün bakımı mutlaka servisimiz VRF klima servis personeli tarafından yapılmalıdır. Unutulmamalıdır ki bu sistemlerde iç ünitelerin dahi bakımı profesyoneller tarafından yapılmalıdır. VRF sistemlerinde uzman ekibimiz gerek duyulan müdahaleyi yapar ve cihazınızın ömrünü uzatmakla beraber daha sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlar.

VRF Klima Keşif

VRF Klima ücretsiz keşif hizmeti teknik servis personelimiz tarafından sağlanır. Keşif talebiniz alındıktan sonra size belirtilen gün ve saatte yanınızda olan uzman ekip, mekanınızın yapısını inceler. Binanızın yüksekliği ile bağımsız bölmelerin sayısı ve mesafelerine göre kullanılacak olan boruların uzunluğu hesaplanır. Coğrafi konumun yaratacağı etkilerden dolayı iç bölmelerin cepheleri belirlenir. Yalıtım durumu, cam giydirme olup olmadığı ve hangi amaç için kullanılacağına bakılır.

Tüm ön hesaplamaların ardından ihtiyaç duyabileceğiniz iç ünite modelleri, kapasiteleri ve bunların sayısına bağlı olarak dış ünite kapasite ve sayısı size bildirilir. Bu keşif işleminde yapılan projelendirme, fiyatlandırma esnasında da referans olarak kullanılacaktır.

VRF Klima Montaj

VRF Klima montaj işlemi esnasında tüm süreç yine servis elemanlarımız tarafından yürütülür. Nakliye işlemini üstlenen firma, gerek duyulursa kurulum için bir vinç dahi temin eder. Montaj için ihtiyaç duyulabilecek her türlü donanıma ve bilgiye sahip olan servis personeli garantili ve güvenli bir kurulum yaparak ilerleyen yıllarda oluşabilecek sıkıntıların önüne geçmektedir.

Sistemin yerleştirilmesi büyük dikkat ve özen ister. Sürekli hava sirkülasyonu olan bir yere uzman ekipler ve bu iş için gerekli cihazlarla yapılmaktadır. Mekanda önceden yapılan keşif sürecinde hareketler tek tek hesaplanır ve plan harfiyen uygulanır. Risksiz ve güvenli bir operasyon gerçekleştirilir.

VRF Klima Bakım

VRF Klima bakımı düzenli aralıklarla ve sürekli olarak yapılması gereken bir sistemdir. Kurulduğu yere göre yılda 2-4 defa (otellerde 2, hastanelerde 4 gibi) olmak üzere her yıl gözden geçirilmelidir. İşin eğitimini almış uzman personeller tarafından rutin olarak; filtre bakımı, gaz kontrolleri, elektronik aksam ölçümü, kompresör ölçümü ve voltaj ölçümü gibi temel işlemler yapılmaktadır. Kimyasal ilaçlarla temizlenen ürünler sağlıklı ve sorunsuz olarak çalışmaya devam ederler.

Ancak bu işlemlerin ihmal edilmesi sistemin sorunlar yaşamasına neden olabilir. İhtimaldir ki çok daha büyük sorunlar ile size yüklü bir maliyet çıkarabilirler. Sistemin yüksek performans göstermesi, enerji tüketimi konusunda ilk günkü tasarrufu sürdürmesi için mutlaka profesyonel eller tarafından gözden geçirilmesi gerekir. Solunan havanın kalitesini ancak VRF Klima servisi koruyabilir.

VRF Klima Onarımı

VRF Klima onarım işlerinin ihmal edilmesi, komplike bir tasarıma sahip olan bu mekanizmanın daha büyük sorunlar yaşamasına neden olabilir.

Sistemin arızaları ancak bu tarz üniteler konusunda eğitim almış ve belli bir bilgi birikimine sahip kişiler tarafından giderilmesi gerekmektedir. Bu hem doğru müdahalenin yapılarak daha büyük sorunlara neden olmaması için hem tadilat işlemi sonrası ürünün eskisi gibi görevini sürdürebilmesi açısından son derece önemlidir. Gerekli cihazlara sahip olmadan yapılacak müdahaleler, sorunun büyümesine neden olabilir.

Demirdöküm VRF Klima Servisi

Demirdöküm VRF Klima servisi olarak; ücretsiz keşif, nakliye, montaj, periyodik bakım, arıza tespit ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Yılların getirdiği tecrübe ve birikim ile İstanbul’un her iki yakasında da faaliyet gösteren servisimiz, geniş araç filosu ve uzman ekibiyle her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda.

Demirdöküm VRF Klima servisleri orijinal yedek parça kullanarak satış sonrası müşteri memnuniyetine ve uzun ömürlü kullanıma verdikleri değeri göstermektedirler. firmamız yapılan işlemler ve değişen parçalara 1 yıl garanti vermektedir. Demirdöküm VRF Klima sisteminizden her zaman aynı verimi almak için lütfen sadece profesyoneller ile iletişime geçiniz.

 

Yukarı Git