Mini VRF Klima Sistemleri

Mini VRF Klima sistemi, estetik görünüm ve sessiz çalışmanın ön planda tutulduğu, mağaza, ofis, otel ve büyük binalar gibi farklı ticari mekanlarda, konut ve villalarda en iyi performansı sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.MiNi VRF Klima sistemi küçük boyutları sayesinde her alana kolayca monte edilebilir.

Temel Özellikler

4, 5 ve 6 HP’lik üç farklı dış ünite seçeneği, 4.61 COP (4 HP) oranı ile dünyanın en iyisi, Tek bir dış üniteye 9 iç ünite bağlanabilme, R410A akışkanlı, 13 model, 81 tipte iç ünite ile maksimum esneklik, inverterli DC twin-rotary kompresör yüksek verimlilik ve tam güvenilirlik sağlar, sessiz çalışmanın istendiği ortamlarda PMV kit uygulama imkanı, dış ünite ile iç ünite arası yükseklik farkı maksimum 30 m’dir, iç üniteler arası yükseklik farkı 15m’dir. Maksimum gerçek boru uzunluğu 100 m ‘dir. Toplam boru uzunluğu 180 m ‘dir, kompakt dış ünite tasarımı sayesinde her yere kolaylıkla monte edilebilir. Yeni teknolojileri kullanarak ve komponentlerde yapılan iyileştirmeler ile 4,61 COP değerine ulaşılmıştır. Böylece iklimlendirilecek alan hızla konfor koşullarına ulaştırılırken, elektrik tüketimi de minimuma indiriliyor.

Sessiz İç Üniteler
İç ünite içerisine yerleştirilmiş olan PMV’ler nedeni ile soğutucu akışkan akış sesi oda içerisinde nadiren de olsa duyulabilir. Bu nedenle sessizliğin ön planda tutulduğu yatak odaları, toplantı odaları ve kütüphanelerde iç ünite dışına takılacak opsiyonel PMV ile ses seviyesi düşürülebilmektedir.

Yukarı Git